Zyro evoliucionuoja į Hostinger. Nuo šiol lauks daugiau funkcijų ir geresni pasiūlymai. Susikurk svetainę šiandien .

Įgyvendink savo idėjas su Zyro svetainių kūrimo įrankiu

Susikurk internetinę svetainę nuo 3,90 €/mėn. ir sutaupyk 75%. Akcija baigsis už:

03

:

15

:

23

:

35

Nemokamas domenas metams

24/7 klientų aptarnavimas

30 d. pinigų grąžinimo garantija

Zyro sėkmės istorijos

Prisijunk prie daugiau nei 250 000 sėkmingų verslininkų. Sužinok, kaip Zyro gali prisidėti prie tavo sėkmės istorijos.

Lengva pradžia

Dauguma Zyro klientų interneto svetainę susikuria greičiau nei per valandą. Lietuviška svetainių kūrimo platforma naudotis yra be galo lengva, o galingos integracijos ir intuityvūs redagavimo įrankiai padeda susikurti profesionalią interneto svetainę be didesnių rūpesčių.

0.9s

Klientų aptarnavimas 24/7

Niekad neteks spėlioti, kam skirta viena ar kita funkcija, nes interneto svetainės redaktorius ir visi meniu yra lietuviški. O jei kažkas nesiseka, mūsų Lietuvos klientų aptarnavimo specialistai padės bet kuriuo paros metu.

Prekiauk internete be jokių papildomų mokesčių

Zyro galingas el. komercijos svetainių kūrimo įrankis padės sukurti ir valdyti tavo verslą internete be jokių papildomų mokesčių.

 • ĮGYVENDINK IDĖJAS PER KELIAS MINUTES

  Susikurk parduotuvę su mūsų galinga el. komercijos platforma ir prekiauk internete jau šiandien.
 • VALDYK LENGVAI

  Nori užtikrinti prekių pristatymą į Lietuvos paštomatus? Su Zyro lengvai valdysi užsakymus.
 • AUGINK SAVO VERSLĄ

  Atrask mūsų dirbtinio intelekto įrankius, naudokis rinkodaros integracijomis ir augink savo verslą internete.
 • Mokėjimai akimirksniu

  Priimk mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis iš daugiau nei 40 šalių su tokiais mokėjimo būdais kaip Google Pay, Apple Pay ir dar daugiau.

Lengvai redaguojami šablonai

Profesionalų kurti svetainių šablonai kiekvieno poreikiams. Keisk spalvas, šriftą, paveikslėlius ir kitus svetainės elementus. Jokio programavimo!

Tinklapių kūrimas 5 žingsniais

Zyro svetainių šablonų sąrašas

Reikia daugiau informacijos? Sužinok, kaip susikurti svetainę.

1. Išsirink šabloną

Rinkis iš daugiau nei 100 profesionalų kurtų svetainių šablonų.

Rinktis šabloną
Zyro svetainių šablonų sąrašas
2. Redaguok svetainės elementus
3. Pasinaudok dirbtinio intelekto įrankiais
4. Prijunk domeną
5. Publikuok svetainę

DUK apie interneto svetainių kūrimo platformą

 • Dažniausiai tinklapių kūrimas pradedantiesiems atrodo ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis daug dizaino, programavimo ir rinkodaros žinių. Dėl to dauguma vis dar kreipiasi į programuotojus ir kitus profesionalus, kad viską atliktų už juos, tačiau tai gali daug kainuoti.Žinoma, gali naudoti turinio valdymo sistemą ir pats sukurti tinklalapį, bet tam reikia daug techninių žinių.Taip pat gali naudoti svetainių kūrimo platformą ir pats sukurti savo internetinę svetainę, taip sutaupydamas laiko ir pinigų.Zyro yra svetainių kūrimo platforma, leidžianti sukurti puikią interneto svetainę ar galingą el. komercijos projektą greičiau nei per valandą. Gali sukurti ir tvarkyti tinklalapį, neturėdamas jokių programavimo ar dizaino žinių.Naudodamas svetainių kūrimo platformą, profesionalią interneto svetainę sukursi pats.
 • Naudojant Zyro, nereikalingos jokios programavimo žinios. Tinklalapį gali sukurti ir tvarkyti pats.Intuityvus Zyro redaktorius nereikalauja gilių techninių ar dizaino žinių, tad Zyro puikiai tinka svetainių kūrimo pradedantiesiems.Visi mūsų svetainių kūrimo programos įrankiai sukurti taip, kad naudoti juos būtų galima be jokio išankstinio pasiruošimo.Su Zyro svetainę susikursi keliais spustelėjimais, o lietuviškas meniu nesukels nei vieno klausimo kuriant savo tinklalapį.Jeigu ieškai platformos, kuri suteiks visus reikalingus įrankius ir funkcijas lengvam internetinės svetainės kūrimui, Zyro yra idealus pasirinkimas.
 • Nors Zyro leidžia publikuoti svetainę su subdomenu, kurį gausi nemokamai, svetainė su unikaliu domenu atrodo patikimiau ir profesionaliau.You can get a unique site domain with Zyro – free for 1 year to all of our Website and Business annual users.Prijungti domeną prie Zyro yra paprasta. Sek instrukcijas, kurias matysi ekrane, ir jau po kelių valandų lankytojai galės pasiekti tavo svetainę.
 • Taip, su Zyro internetinių svetainių kūrimas yra labai paprastas, nes mūsų svetainių kūrimo ir el. komercijos platformos sukurtos galvojant apie patogumą vartotojui.Su Zyro galėsi sukurti svetainę greitai ir lengvai, net ir neturėdamas jokios svetainių kūrimo patirties.Siūlome daugybę profesionalų sukurtų internetinės svetainės šablonų, kuriuos paprasta redaguoti, o šablono tinklelis kiekvieną svetainės elementą sulygiuos tobulai.Taip pat siūlome papildomus įrankius ir funkcijas, kurie padės sukurti verslą internete jau šiandien. Naudokis nemokamais paveikslėliais, pagalba rašant tekstą ar optimizuojant svetainę pagal SEO principus ir dar daugiau.Nesvarbu, ar nori susikurti paprastą vieno puslapio svetainę, ar itin funkcionalią elektroninę parduotuvę su Business planu, Zyro suteiks tau visas priemones pasiekti sėkmei internete.
 • Taip. Visos Zyro svetainės gauna greitą, saugų ir patikimą hostingą.O geriausia, kad svetainės hostingas yra visiškai nemokamas. Nesvarbu, ar kuri vietinio verslo svetainę, ar sieki tarptautinės sėkmės, tavo interneto svetainė puikiai veiks visame pasaulyje.Zyro suteikiamas hostingas yra pritaikytas augantiems verslams, taigi visuomet turėsi reikiamus įrankius ir išteklius reikalingus tavo internetiniam projektui.Be to, hostingas užtikrins maksimalų tavo svetainės saugumą. Su kiekvienu planu gausi nemokamą SSL sertifikatą ir taip užtikrinsi savo ir savo klientų saugumą.
 • Galbūt girdėjai, jog SEO optimizacija yra labai svarbi, kad svetainė užimtų aukštas vietas paieškos sistemų rezultatuose. Tai tikra tiesa.Gera žinia, kad kiekviena su Zyro sukurta svetainė yra automatiškai optimizuota pagal naujausius SEO reikalavimus. Tačiau, jeigu nori pakoreguoti tam tikrus SEO elementus, tam turi visišką laisvę.Be to, internetinė svetainė ar parduotuvė veiks sklandžiai ir krausis greitai, o tai padės išlaikyti nekantrius klientus.Zyro SEO įrankiai padės tapti matomu internete ir susikurti patikimo prekių ženklo įvaizdį.
 • Kiekviena Zyro svetainė yra automatiškai optimizuota bet kokio dydžio ekranams, tad puikiai veiks ne tik kompiuterio, bet ir telefono ekrane.Kaip ir dauguma verslų mes žinome, kad interneto naudotojai vis dažniau naršo mobiliuose įrenginiuose, tad siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą automatiškai optimizuojame kiekvieną Zyro svetainę.Redaguodamas svetainę netgi gali įjungti mobiliąją peržiūrą ir įsitikinti, jog svetainė bet kurio mobiliojo įrenginio ekrane atrodo taip, kaip nori tu.Mobili optimizacija padės susikurti stulbinančio dizaino funkcionalią svetainę, kuri prisidės prie spartaus verslo augimo.

Turi verslo idėją? Paversk ją realybe su Zyro.